80% udziałów kapitałowych Anthony’ego Pompliano znajduje się w Bitcoin.

Posiadacze Bitcoinów mogą uzyskać dostęp do mobilnego DeFi na Celo
Istnieje wiele opinii na temat Bitcoin Pro, z tysiącami twierdzących, że jest gotowy, aby zobaczyć kolejny legendarny bieg byków, a inni są zbyt znudzeni doświadczeniami z przeszłości, lub nie jest skłonny do podjęcia związanego z tym ryzyka, aby dostać się do gry. Anthony „Pomp“ Pompliano stoi jako były członek zespołu na Facebooku i godny uwagi inwestor i Bitcoin byk, i dał do zrozumienia opinii publicznej, że nie boi się ruchu cen Bitcoina.

W jednym z ostatnich podcastów mężczyzna stwierdził, że oszałamiające 80% jego zdrowia znajduje się w pierwszej na świecie kryptokur walucie.
Podwajanie w dół na poprzednim oświadczeniu
Mając to na uwadze, zabawnie jest patrzeć w przeszłość. Pomp był długoletnim bykiem Bitcoin’a, a w 2019 roku wrócił na fale dzięki segmentowi, który zrobił w CNBC z Kevinem O’Leary.

W „Squawk Box“ Pomp twierdził, że posiadał wówczas 50% swoich udziałów w Bitcoinu, co świadczyło o jego całkowitym zaufaniu do kryptokursztynu. Oczywiście człowiek nie ujawnił swojej dokładnej liczby dolarów, ale tak duży procent udziałów w Bitcoinach jest co najmniej godny uwagi.

O’Leary, kanadyjski biznesmen, który pojawił się na „Shark Tank“, dał jasno do zrozumienia, że jest znacznie bardziej niedźwiedzi.

Możliwe, że Greater Holdings In Crypto

Teraz jednak Pompliano wziął udział w podkaście i wydawało się, że zrobił dokładnie odwrotnie, niż kazał mu to O’Leary. Zamiast zmniejszyć swoje narażenie na BTC, znacznie je zwiększył.

W chwili obecnej Pomp wyjaśnił, że 80% jego aktywów znajduje się w Bitcoin. Pozostała część, 20%, składa się z połączenia środków pieniężnych, nieruchomości, jak również firm na wczesnym etapie rozwoju. Jest bardziej niż prawdopodobne, że te wczesne inwestycje są w spółki związane z krypto walutami, co oznacza, że ekspozycja człowieka na przestrzeń kryptońską w ogóle może wynosić więcej niż 80%.

A New Trend for Businessmen
W miarę upływu czasu, wiele innych wybitnych postaci zaczęło ryzykować swoją skórę w grze kryptońskiej, szczególnie w Bitcoin.

Raoul Pal pełni funkcję dyrektora generalnego Real Vision i ogłosił, że ponad 50% jego płynnej wartości netto znajduje się w Bitcoin, dzięki niedawnemu podcastowi. On sam stoi jako były szef działu sprzedaży funduszy hedgingowych w Goldman Sachs, a nawet udało mu się poprawnie przewidzieć Wielką Recesję 2008 roku.

Wydaje się, że wszyscy wielcy gracze robią spore zakłady w Bitcoin i ciekawie będzie zobaczyć, co się wydarzy w przyszłości.